جوراب نانو 30 درصد مردانه پاآرا مدل 2-6-502

بهترین کادوی روز مرد

رزو مرد مبارک

روز مرد روز مقدسی هست. کادوی روز مرد هم واجبه. اگر برای روز مرد از خرید جورابهای معمولی خجالت می کشید این جورابها رو امتحان بکنین.

بله این روزها تکنولوژی نانو تا حدی وارد زندگی روز مره شده که مدل نانوی جوراب هم تولید شده. این جورابهای نانو محصول فوق العاده هستند که یکی از بزرگترین مشکلات آقایون و قدیمی ترین دغدغه ذهنی خانوم ها رو حل میکنه. “جوراب ضد بو” بله “جوراب ضد بو”

مهم نیست چه کسی باشید بازاری, معلم, مهندس, دکتر, جمزباند … هر کسی که باشید اگر چند ساعت کفش پاتون باشه اون بوی معروف از جورابهاتون میاد.

ولی این جورابها با الياف حاوي نانو ذرات اكسيد روي بوی پای شما رو ریشه کن می کنند. با این جورابها بعد از یک روز کاری چندین ساعته زمانی که رسیدید منزل جورابهاتون رو در بیارید. و با اعتماد به نفس کامل به گوشه ای پرتای کنید.

خودتون هم روی راحتی پاهاتون رو روی هم بندازید و از نوشیدن چایی کنار خانواده لذت ببرید.  مطمعن باشید کسی از بوی پاهاتون فرار نمیکنه . ضمنا این جورابها بخاطر ضد قارچ و ضد حساسیت بودن مناسب برای پوستهای حساس هم هستند.

تنها مشکل این جورابها این هست که چون بو نمیده هیچ مردی هیچ وقت هیچ دلیلی برای شستن شون نداره. یعنی تا زمانی که این جورابهای نانو دور انداخته شوند شسته نمیشن.

قیمت این جورابهای دوست داشتنی و مفید در سایتهای فروش 13 هزار تومان هست.

سایت فروش کالا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *